Dariva (dariva) wrote in statechnyi_kril,
Dariva
dariva
statechnyi_kril

Лайфхак – головний інструмент лайфхакера.

Що є лайфхак і з чим його їдять? Ну, по-перше, лайфхак – це набагато краще, ніж лайффак, лайфхук і лайфхік (HIC - hybrid integral circuit – гібридна інтегральна система).

Все своє життя зі дня в день ми мандруємо по лайфхіку, чипляємо самі себе на лайфхуки і, як результат, отримуємо лайффаки, після яких починаємо пристрастно ненавидіти себе й своє життя.

Але дівка не без долі, козак не без щастя – іноді розумієш, що вже досить, що так більше неможливо й починаєш роздумувати над тим, як би всьому цьому зробити лайфхак.

Багато хто з нас веде подвійне існування, ретельно ховаючи своє alter ego (лат. - друге я) від оточуючих. І настає момент, коли маєш вибрати. „Містере Андерсен, одне з цих життів має майбутне, інше – ні”. (Агент Сміт, Матриця ч.1)

Всі ми маємо лайфхак, набагато потужніший, ніж TBMD (this bastard must die – англ. гейм.- цей вилупок має вмерти). Це сила нашого бажання. Вона здатна змінити нас, наше життя й світ навколо. Варто лиш відчути: „Хочу!”.

Силою бажання можна жити, силою бажання можна вмерти. Можна завоювати ринок, світ і людське серце.

Люди, які мають те, що хочуть, відрізняються від решти лише тим, що вони не бояться хотіти й віддаватися своєму бажанню. Історій магічного впливу лайфхаку бажання безліч, і їх побутові подробиці не завжди цікаві.

Кожен з нас володіє здатністю хотіти, але мало хто наважується це робити. Бо нам з дитинства кажуть, що хотіти – соромно. Соромно хотіти займатись карате, бо ти дівчина, соромно хотіти кататись на роликах, бо можна впасти й забитись, соромно хотіти поступити в театральний, бо це не професія.

Зате дуже модно бути байдужим, дещо апатичним і всім задоволеним, як обкладинка глянсового журналу. Блищати зубами й очима й автоматично відповідати на питання „як справи?” – „дякую, чудово!”.

Модно не хотіти зміни в житті, роботі, стосунках. Дуже добре знайти свою нішу й сидіти там тихо, як миша. Пам”ятаєте оті капсули з дротами в Матриці? Ото ж бо й воно.

Ми всі – потенційні лайфхакери,що можуть змінювати своє буття. Коли тобою володіє задум, ідея, кохання, починаєш робити те, що хочеш, бо інакше вже не можеш і все в тебе виходить. Може, не легко й не одразу, але ти досягаєш цілі.

Залишається тільки відчути, чого ж ти насправді хочеш. Це буває важко, цьому нас ніде не вчать – забаганки, примхи, настрої, емоції- все ми навчилися запихати якнайдалі й жити за встановленою програмою.

Коли ти останній раз чогось неймовірно хотів?

Коли ти останній раз відчував себе вільним?

14.09.2007

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments